RADIJSKA EMISIJA TEHNIČKE ŠKOLE ŽUPANJA

Učenici Tehničke škole Županja predstavili su korizmeno vrijeme i snažan utjecaj koji ostvaruje na naša gledišta, svjetonazore i uvjerenja.

U svakoj radijskoj emisiji predstavit će učenike naše Škole koji su nadareni u područjima kojima se bave – glazbom, sportom, izvannastavnom aktivnošću, zanimljivim i neobičnim hobijem. Osim svakodnevnih školskih obveza i zadaća, oni ustrajno njeguju svoju sklonost prema drugačijem i nesvakidašnjem i to ih izdvaja iz prizemnih okvira.

Učenici su uputili svoje misaone svjetove u školsko ozračje, stoga su priupitali nadarene učenike Sebastijana Galića i Filipa Perića o početcima bavljenja glazbom, prvotnoj motivaciji, školskim obvezama i vremenu upućenom glazbenim ostvarajima, glazbenim uzorima i idealima te budućim ambicijama. Ivo Malbašić zabilježio je njihove dojmove i viđenja!

Tijekom iščezloga radnog tjedna učenici su se uputili i na županijsko natjecanje iz tjelesne i zdravstvene kulture. Ivo Malbašić priupitao ih je o dosadašnjim rezultatima, pripremama za natjecanje, podršci i ohrabrenju te motivaciji bavljenja sportom!

Učenici naše Škole, ustrajnim i predanim radom, praćeni budnim vođenjem njihovih mentora, nazočili su školskim, međuopćinskim, županijskim i međužupanijskim natjecanjima i smotrama. Učenici su ostvarili zapažene rezultate u poznavanju stranih jezika, literarnim dometima, radijskom stvaralaštvu, stručnim predmetima i sportskim ostvarajima. Izvijestili smo o svim uspjesima i postignućima!

Načinili smo i istraživanje o Međunarodnom Danu žena!

Radijsku emisiju Tehničke škole Županja uredili su i vodili Klara Knežević i Josip Mutabdžić, a tonski je urednik Ivo Malbašić.

objavio: Nedjeljko Zobenica   datum: 19. 3. 2015.