NATJEČAJ za popunu radnih mjesta

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA

TEHNIČKA ŠKOLA ŽUPANJA

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12) Tehnička škola Županja raspisuje:

za popunu radnih mjesta

1. NASTAVNIK ELEKTRO SKUPINE PREDMETA ( m/ž ) – jedan izvršitelj - puno radno vrijeme – na neodređeno
  2. NASTAVNIK MATEMATIKE I FIZIKE ( m/ž ) – jedan izvršitelj - puno radno vrijeme – na određeno
  3. NASTAVNIK STROJARSKE SKUPINE PREDMETA ( m/ž ) – jedan izvršitelj - puno radno vrijeme – na određeno.
  4. NASTAVNIK STROJARSKE SKUPINE PREDMETA ( m/ž ) – jedan izvršitelj - nepuno radno vrijeme 5 sati– na određeno
  5. NASTAVNIK MATEMATIKE ( m/ž ) – jedan izvršitelj – nepuno radno vrijeme 4 sata – na određeno
  6. NASTAVNIK FIZIKE ( m/ž ) – jedan izvršitelj – nepuno radno vrijeme 3 sata – na određeno
  7. NASTAVNIK POVIJESTI ( m/ž ) – jedan izvršitelj – nepuno radno vrijeme 6 sati – na određeno.
  8. NASTAVNIK POLITIKE I GOSPODARSTVA ( m/ž ) – jedan izvršitelj – nepuno radno vrijeme 2 sata – na određeno
  9. NASTAVNIK RAČUNALOM UPRAVLJANIH NUMERIČKIH STROJEVA – SURADNIK U NASTAVI ( m/ž ) – jedan izvršitelj – nepuno radno vrijeme 2 sata – na određeno
  10. TAJNIK/CA ŠKOLE – jedan izvršitelj – puno radno vrijeme – na određeno vrijeme

Kandidati za radna mjesta 1. - 9. moraju ispunjavati opće uvjete propisane člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Kandidati za radno mjesto pod 1. osim općih uvjeta moraju imati završen sveučilišni diplomski studij Elektrotehnike, smjer Elektroenergetika.

Kandidati za radno mjesto pod 10. moraju ispunjavati opće uvjete propisane člankom 105. st.1. st. 16. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

S kandidatom koji bude izabran ugovorit će se probni rad na mjestu TAJNIKA/CE ŠKOLE tri (3) tjedna.

Radni odnos u školskoj ustanovi ne može zasnovati osoba za čiji prijam postoje zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu za natječaj kandidati za sva navedena radna mjesta dužni su dostaviti sljedeću dokumentaciju:

-          kratak životopis

-          dokaz o stečenoj traženoj školskoj spremi (original ili ovjerenu presliku diplome)

-          dokaz o hrvatskom državljanstvu (original ili presliku domovnice)

-          uvjerenje Općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi istražni ili kazneni postupak u originalu (ne starije od 6 mjeseci)

-          presliku radne knjižice

-          kandidat koji ima pravo prednosti prema posebnom Zakonu mora se u prijavi za natječaj pozvati na to pravo i priložiti potrebnu dokumentaciju o priznatom statusu (u originalu)

-          kandidat koji ima pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji mora se u prijavi za natječaj pozvati na to pravo i priložiti uz ostalu traženu dokumentaciju sljedeće: rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo (u originalu), dokaz da je nezaposlena ( u originalu), dokaz o tome na koji mu je način prestala služba kod prethodnog poslodavca (u originalu).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno pristigle prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Prijavu za navedeno radno mjesto s potrebnom natječajnom dokumentacijom, dostaviti na adresu: Tehnička škola Županja, Veliki kraj 42, 32270 Županja, s naznakom -  "ZA NATJEČAJ".

Ravnateljica:

Luca Dandić, prof.

objavio: Ilija Matinac   datum: 22. 10. 2012.