MOBILNOST IRSKA

Naši učenici u Irskoj svakodnevno na svojim radnim mjestima obavljaju stručnu praksu.

Slobodno vrijeme koriste za upoznavanje Irske.

MOBILNOST U IRSKU – OBAVIJEST

Pozivaju se učenici upućeni na mobilnost u Irsku na stručne pripreme koje će se održati u četvrtak 16. veljače u 15.10 sati u prostorima Tehničke škole.

Igor Katona, dipl.ing.

MOBILNOST U IRSKU – OBAVIJEST

Pozivaju se učenici upućeni na mobilnost u Irsku da sa roditeljima dođu na zajednički sastanak koji će se održati u ponedjeljak  13. veljače u 17.30 sati u amfiteatru srednjih škola.

Igor Katona, prof.

MOBILNOST U IRSKU – OBAVIJEST

Pozivaju se učenici upućeni na mobilnost u Irsku i učenici s rezervne liste na zajedničke pripreme iz engleskog jezika koje kreću u ponedjeljak 9. siječnja od 07.30 sati u prostorima Tehničke škole.

Igor Katona, dipl ing.

MOBILNOST U IRSKU – OBAVIJEST

Pozivaju se učenici upućeni na mobilnost u Irsku i učenici s rezervne liste na zajednički sastanak koji će se održati u utorak 6. prosinca u 17.00 sati.

Igor Katona, dipl ing.

TEST IZ ENGLESKOG JEZIKA

TEST IZ ENGLESKOG JEZIKA za učenike koji su se prijavili na mobilnost u Irsku održat će se u petak 28. 10. 2016. u 15.00 sati u Amfiteatru.

Igor Katona, prof.

Priloženi dokumenti:
REZULTATI IRSKA.pdf

Poziv za sudjelovanje u projektu mobilnosti učenika

„Putujemo i učimo“

Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je Tehničkoj školi Županja projekt mobilnosti u sklopu Erasmus+ programa, za KA1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja - broj projekta: 2016-1-HR01-KA102-021694.  Vrijednost projekta iznosi 46 684,00 EUR.

U sklopu projekta „Putujemo i učimo“ 10 učenika zanimanja elektrotehničar te 10 učenika zanimanja računalni tehničar za strojarstvo putuju u Dublin/Irsku.

Planirano razdoblje mobilnosti je 18. veljače 2017. do 4. ožujka 2017.

Prijaviti se mogu svi zainteresirani učenici trećih i četvrtih razreda navedenih zanimanja.

Kriteriji za izbor sudionika

-uspjeh u prethodnim razredima tijekom srednje škole

-uzorno vladanje

-rezultati na natjecanjima

-ocjene iz radioničkih vježbi (za elektrotehničare), ocjene iz strojarskih tehnologija (za računalne

tehničare za strojarstvo)

-motivacija za sudjelovanje u projektnim aktivnostima

-znanje engleskog jezika.

Postupak prijave

Prijave na natječaj za sudjelovanje u projektu koje sadrže  prijavni obrazac,  motivacijsko pismo i europski CV na engleskom jeziku, šalju se elektroničkim putem na e-mail adresu voditelja projekta: igor.katona@skole.hr s naznakom „ Natječaj za mobilnost – Putujemo i učimo“. Ostala dokumentacija (svjedodžbe, potvrde o natjecanjima iz struke) koristit će se iz tajništva škole.

Rok za prijavu

Rok za prijavu na projekt je do 24. listopada 2016.

Svi prijavljeni učenici će nakon isteka roka za prijavu pristupiti testu iz engleskog jezika.

O odabiru po navedenim kriterijima učenici će biti obaviješteni.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća možete kontaktirati voditelja projekta.

Voditelj mobilnosti:                                    Ravnateljica:

Igor Katona,prof.                                   Luca Dandić,prof.

MOBILNOST U IRSKU

Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je Tehničkoj školi Županja projekt mobilnosti u sklopu Erasmus+ programa, za KA1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja.

10 učenika zanimanja elektrotehničar te 10 učenika zanimanja računalni tehničar za strojarstvo poći će u veljači na stručnu praksu u Dublin/Irsku, gdje će boraviti dva tjedna.

Cilj projekta mobilnosti Putujemo i učimo je povezivanje stečenog teorijskog znanja s praktičnim radom kroz iskustvo rada u inozemstvu.

Specifični ciljevi projekta su

- upoznavanje s potrebama europskog tržišta rada te vještinama i kompetencijama potrebnima za rad na istome

- poboljšanje znanja engleskog jezika

- osamostaljivanje te stjecanje samopouzdanja i europskih građanskih vrijednosti.

U sklopu projekta održane su dana 11. listopada 2016. kulturološke pripreme, na koje su se odazvali roditelji i zainteresirani učenici. Projekt je predstavio voditelj projekta Igor Katona, a  provedbu mobilnosti roditeljima i učenicima je prezentirao partner iz Irske.

« Ožujak 2017 »